اولین کانال های تلگرامجهت سفارش تبلیغات با شماره در تماس باشید (ماهانه تنها....... تومان با بازدهی عالی)

ثبت تبلیغات لینکی در سایت تنها با ...... تومان در ماه
امروز میخواهیم اولین کانال های منتشر شده در تلگرام را به شما عزیزان معرفی نماییم. تلگرام در تاریخ ۲۲ سپتامبر ۲۰۱۵ این قابلیت را عرضه نمود اما قبل از آن کانال هایی ایجاد شده اند.
امروز میخواهیم اولین کانال های منتشر شده در تلگرام را به شما عزیزان معرفی نماییم. تلگرام در تاریخ ۲۲ سپتامبر ۲۰۱۵ این قابلیت را عرضه نمود اما قبل از آن کانال هایی ایجاد شده اند.
 تله وال: تلگرام، پیام رسان محبوب ایرانیان (با ۴۰ میلیون کاربر ایرانی) در تاریخ ۲۲ سپتامبر ۲۰۱۵ (۳۱ شهریور ۱۳۹۴) قابلیت جدیدی به نام Channel را معرفی نمود تا کاربران بتوانند براحتی کانالی را تاسیس و طرفدارانی را به آن ملحق نمایند.
خبر تاسیس کانال تلگرام
 

با استفاده از این ابزار که جایگزین بخش قدیمی Broadcast lists شده بود، کاربران می توانستند پیام های خود را بدون محدودیت در تعداد گیرنده به جمعیت های بسیار بزرگ ارسال کنند.

اما امروز هدف ما معرفی کانال ها و ویژگی های آن نیست، بلکه میخواهیم اولین کانال های ایجاد شده تلگرام و نکات جالب آن را به شما عزیزان معرفی کنیم.

شاید در اولین مرحله فکر کنید اولین کانال ساخته شده مطمئنا کانال رسمی تلگرام خواهد بود اما نکته جالب اینجاست که کانال رسمی تلگرام بعد از ۷ کانال دیگر ساخته شده است و قبل از آن احتمالا تسترهای این قابلیت جدید که احتمالا از کارکنان تلگرام باشند کانال هایی را ایجاد نموده اند.

اولین کانال تلگرام در تاریخ ۱۸ سپتامبر یعنی ۴ روز قبل از عرضه عمومی ایجاد شده است و از نکات جالب آن، این است که به زبان عربی و نام آن shufflecast می باشد.

 
اولین کانال ساخته شده تلگرام http://www.tele-wall.ir/telegram/channels/view/shufflecast/?chart
 

پس از آن کانال های روسی در ۱۹ و ۲۰ سپتامبر ایجاد شده اند: مانند کانال pixl1 , pesni, fljok, footballnews, violaclub, travel_photos.

 
 دومین کانال ساخته شده تلگرام http://www.tele-wall.ir/telegram/channels/view/shufflecast/?chart
چهارمین کانال ساخته شده تلگرام http://www.tele-wall.ir/telegram/channels/view/shufflecast/?chart
 
و در نهایت کانال رسمی تلگرام در تاریخ ۲۱ سپتامبر (۳۰ شهریور ۱۳۹۴) منتشر گردید.
 
 
  کانال ساخته شده رسمی تلگرام http://www.tele-wall.ir/telegram/channels/view/telegram/?chart
 
 

اما در بین کاربران و کانال های ایرانی نیز اولین کانالهای ساخته شده به ترتیب : کانال تلگرام زرین پال ، کانال تلگرام سرآشپز و کانال تلگرام خبرآنلاین می باشند که در تاریخ ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ تاسیس شده اند.

 

tele wall

مشخصات

  • منبع: http://telewall.rozblog.com/post/89
  • کلمات کلیدی: کانال ,تلگرام ,اولین ,ایجاد ,سپتامبر ,تاریخ ,اولین کانال ,کانال تلگرام ,رسمی تلگرام ,کانال رسمی ,شهریور ۱۳۹۴ ,میخواهیم اولین کانال
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

برای ورود به کانال الگرام ما کلیک کنید