وزارت ارتباطات و دوروفجهت سفارش تبلیغات با شماره در تماس باشید (ماهانه تنها....... تومان با بازدهی عالی)

ثبت تبلیغات لینکی در سایت تنها با ...... تومان در ماه

⏪این بار پنجم است که #پاول_دوروف #وزارت_ارتباطات_ایران و تصمیمات اعلامی را رسما به #سخره می گیرد.

⏪#دوروف یک بار در جریان اعتراضات سال 2011 #روسیه که پس از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری این کشور با شعار "#پوتین دزد و متقلب!"صورت گرفت به درخواست نهادهای امنیتی دولت در مسدود ساختن صفحات چند نفر از سران معترض دیر پاسخ داد. همین موضوع کافی بود تا کماندوهای دولت روسیه در خانه دوروف حاضر شده و او و خانواده اش را مورد عنایت ویژه قرار دهند.

⏪تضاد منافع صاحبان شرکت های اینترنتی با حاکمیت ها مسئله ای نیست که در ایران کشف شده باشد. مثلا اخیرا دولت هند چند سرویس فیس بوک را مسدود کرد چرا که معتقد بود منجر به مهندسی اخبار دریافتی شهروندان هندی می شود. باقی کشورهای توسعه یافته نیز به منظور اعمال حاکمیت سایبری با شرکت ها مذاکره می کنند و از اعمال قوانین ملی خود در اینترنت با جدیت بسیار اطمینان حاصل می کنند.

⏪کشورهای عقب مانده و جهانی سومی حاکمیت سایبر خود را به شرکت های چندملیتی و قوانین بین المللی تصویب شده با مدیریت و فشار کشورهای توسعه یافته واگذار می کنند.

⏪ایران پنجمین قدرت آفندی سایبری جهان به اعتراف دوست و دشمن است اما وزارت ارتباطات اش از قدرت مدیریت مدیر یک اپلیکیشن دوزاری با سیاست ورزی به موقع ،برخوردار نیست! تبریک به همه!!
@jostejougar1
#سایبر
#حاکمیت
http://tele-wall.ir/telegram/channels/view/jostejougar1
____________

@telewall
https://telegram.me/joinchat/Bhl_tT1bk8atp0-5pelwCA


کلمات کلیدی:


tele wall

مشخصات

  • منبع: http://telewall.rozblog.com/post/32
  • کلمات کلیدی: دوروف ,حاکمیت ,ارتباطات ,وزارت ,سایبر ,روسیه ,وزارت ارتباطات ,سایبر حاکمیت ,tele wall ,توسعه یافته ,ارتباطات ایران ,کشورهای توسعه یافته ,وزارت ارتب?
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

برای ورود به کانال الگرام ما کلیک کنید